آژانس دیجیتال مارکتینگ در مشهد/ 23مرداد1400

بهترین آژانس دیجیتال مارتینگ در مشهد

بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ در مشهد کدام است؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ در مشهد، تبلیغات اینترنتی و بازاریابی اینترنتی همگی در حقیقت یک معنی دارند،ارتباط با مشتریان احتمالی به صورت آنلاین.

مصرف اینترنت در دهه گذشته بیشتر از دو برابر شده و این امر تغییر بزرگی بر چگونگی خرید  مردم و تبلیغات کسب و کارها گذاشته است.

ما در این مقاله در آژانس دیجیتال مارکتینگ آنیک به تبلیغات اینترنتی و چند نمونه از بهترین روش هایی که در ان صاحبان کسب وکار می توانند از تبلیغات خود بیشترین بهره وری را بگیرند،پرداخته ایم.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره های                و                 با متخصصان ما در آنیک_یکی از بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ در مشهد_تماس حاصل فرمایید.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ در مشهد

دیجیتال مارکتینگ مانند شیوه های بازاریابی دیگر است، روشی برای ارتباط با مشتریان احتمالی خود. تنها تفاوت آن می‌توانند در راهی که شما با مشتریان خود ارتباط دارید باشد که این ارتباط به صورت آنلاین است.

اساساً دیجیتال مارکتینگ به هرگونه تبلیغات اینترنتی مانند تبلیغات ایمیلی، تبلیغات کلیکی ،تبلیغات در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و حتی بلاگینگ گفته می شود .در حقیقت تمام راه های آنلاین که باعث معرفی شما و یا خدمات و کسب و کار شما به مشتریان می شود می تواند در طبقه بندی دیجیتال مارکتینگ قرار بگیرد

ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

هر دیوایس اینترنتی می‌تواند یک ابزار دیجیتال مارکتینگ باشد. در حقیقت به دلیل گستردگی ابزارهای اینترنتی بیشتر مردم نمی دانند که چه ابزارهای دیجیتال مارکتینگی در اختیار خود دارند چند نمونه عبارتند از

  • وب سایت شما
  • ابزارهای برند شده شما مانند لوگو آیکون و شعار ها
  • محتوای ویدیویی مانند تبلیغات ویدیویی دمو های محصولات و غیره
  • عکس ها که شامل اینفوگرافیک تصاویر محصولات و عکسهای کمپانی می تواند باشد
  • محتویات نوشته شده مانند پست های وبلاگ کتاب های اینترنتی معرفی محصولات و تست مورد نیاز و ابزارها و کمکهای آنلاین بررسی های اینترنتی و
  • پیج های شبکه های اجتماعی

این لیست همچنان می تواند ادامه داشته باشد ولی بیشتر ابزارهای دیجیتال مارکتینگ می تواند در یکی از این طبقه بندی ها قرار گیرد.

استراتژی های آژانس های دیجیتال مارکتینگ در مشهد

استراتژی های دیجیتال مارکتینگ همواره در حال تکامل یافتن است ولی چند مورد از بهترین و کاربردی ترین استراتژی‌ هایی که  آنیک _بهترین آژانس دیجیتال مارکتینک در مشهد _ از آن استفاده می کند شامل

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی در حقیقت عبارت بزرگ و جامع از تمامی روش هایی که شما میتوانید برای جذب مشتریان به وب سایت خود در ازای پرداخت مبلغی برای تبلیغ استفاده کنید برای مثال گوگل ارث نمونه از تبلیغات کلیکی است.

تبلیغات پولی گوگل(اد خریدن از گوگل)

آژانسدیجیتال مارکتینگ در مشهد

جستجوگرهای اینترنتی گوگل و یاهو و همه آنها به کسب و کار شما این اجازه را می دهد این اجازه را می‌دهند تا در ازای پرداخت مبلغی شما بتوانید در رتبه های ۱ یا ۲ نتایج موتور جستجوی آنها قرار بگیرید در حقیقت این روش یکی از بهترین راه ها برای هدف قرار دادن مشتریان احتمالی که در حال جستجو برای محصولات و یا خدمات و کسب و کار شما هستند می باشد

سئوی سایت(بهینه کردن سایت برای موتور های جست وجو)

سئوی سایت در مشهد

اگر شما نمی خواهید که برای قرار گرفتن در رتبه های بالای نتایج گوگل هزینه کنید ،شما می توانید از تکنیک های بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو _ سئو _برای قرار گرفتن  صفحه ها و یا پست هایی از وبسایت خود به صورت طبیعی(Organic) در وب سایت گوگل استفاده کنید. شما لازم نیست که برای هر کلیک هزینه ای پرداخت کنید اما قرار گرفتن سایت شما در رتبه های بالاتر گوگل نیازمند صرف کردن زمان و کار فراوانی است.

پروموت کردن پیج و یا پست خود در اینستاگرام (تبلیغات پولی شبکه‌های اجتماعی )

پلفرم شبکه‌های اجتماعی ماننداینستاگرام، توییتر و اسنپ چت این اجازه را به شما می دهد تا شما با صرف هزینه ای در اپلیکیشن و یا سایت آنها تبلیغی قرار دهید تبلیغات پولی شبکه‌های اجتماعی راهی بسیار عالی برای ساختن آگاهی (Brand Awareness)و شناساندن برند خود ،محصول خود و یا خدمات خود به کاربران آن شبکه‌های اجتماعی است.

نمونه ای از عکس های تبلیغاتی که برای پروموت کردن در اینستاگرام در مشهد توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ آنیک تولید شده است

نمونه عکس های تبلیغاتی در مشهدنمونه عکس های صنعتی تبلیغاتی در مشهد

بازاریابی شبکه های اجتماعی

همانند سئو ، بازاریابی شبکه های اجتماعی نیز  هزینه ی زیادی در بر نخواهد داشت و راهی بسیار ایده آل برای استفاده از شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام ، فیس‌بوک و توییتر برای بازاریابی کسب و کار خود است.

بازاریابی کسب و کار خود در شبکه های اجتماعی به صورت طبیعی و بدون نیاز به پروموت کردن پست های خود زمان و کار فراوانی را نیازمند است. ولی در بلند مدت این روش می‌تواند بسیار ارزان تر نسبت به پروموت کردن پست ها و استوری ها  باشد.

تبلیغات شبکه های اجتماعی در مشهد

ما در مقاله جداگانه در آژانس دیجیتال مارکتینگ در مشهد، به تبلیغات در اینستاگرام پرداخته ایم.شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به این مفاله مراحعه بفرمایید.

بهینه سازی نرخ تبدیل کلیک Conversion Rate Optimization (CRO)

بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد

و یا سیار بهینه سازی نرخ تبدیل (Conversion)یک دانش برای بهتر کردن تجربه اینترنتی کاربران از وب سایت شما است. در بسیاری از موارد ،کسب و کار ها از این روش برای دریافت کلیک های بیشتر بر تبلیغات آنها مانند تبلیغات کلیکی وتبلیغات ایمیلی و در جالت کلی تر برای اضافه کردن ترافیک وب سایت خود استفاده می کنند.

تبلیغات بومی Native Advertising

ایا تا به حال این اتفاق برای شما افتاده است که به انتهای یک مقاله برسید و به لیستی از مقالات پیشنهادی برسید؟ به این روش دیجیتال مارکتینگ تبلیغات بومی گفته می‌شود. بیشتر موارد تبلیغات بومی در طبقه بندی تبلیغات محتوایی قرار می گیرد.

بازاریابی ایمیلی

یکی از قدیمی ترین شیوه های بازاریابی آنلاین به شمار می آید و همچنان هم مانند گذشته قدرتمند است .در بشتر موارد از تبلیغات ایمیلی برای تخفیف به مناسبت های خاص و اطلاع از محصولات و خدمات جدید کسب وکار استفاده می شود.

ّبهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ در مشهد

چگونه تبلیغات اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ را در آژانس دیجیتال مارکتینگ در مشهد شروع کنیم؟

خبر خوب این است که ما در آنیک به عنوان یکی از بهترین  آژانس دیجیتال مارکتینگ در مشهد کار  تبلیغات آنلاین و ساختن اولین کمپین تبلیغاتی شما را آسان کرده ایم. هسته اصلی یک کمپین دیجیتال مارکتینگ موفق راهنمایی گرفتن از آژانس های دیجیتال مارکتینگ در مشهد است. ما در آنیک خدمت مشاوره رایگان به همراه تعیین استراتژی دیجیتال مارکتینگ را به شما صاحبان کسب وکار ارائه می کنیم .شما می توانید برای مشاوره رایگان با متخصصان ما با شماره های                 و             تماس بگیرید.

ترجمه شده از Disruptive

دیدگاهتان را بنویسید