تبلیغات اینترنتی در مشهد

بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ درمشهد

چگونه تبلیغات اینترنتی در مشهد باعث افزایش فروش ،درامد و رشد کسب و کار شما خواهد شد؟

با راهنمای کامل تبلیغات اینترنتی در آژآنس دیجیتال مارکتینگ آنیک که با دارا بودن کادری مجرب در تمامی عرصه های تبلیغات اینترنتی مانند طراحی سایت در مشهد،تبلیغات اینستاگرام در مشهد،عکاسی وتولید موشن گرافیک و ساخت تیزر های تبلیغاتی در خدمت شما هستیم.

در این راهنما به همه ی نکات و اطلاعات راجع به بازاریابی انلاین و تبلیغات اینترنتی،هزینه ان ها و تمامی اطلاعاتی که صاحبان کسب وکار برای تصمیم گیری برای تبلیغات انلاین لازم است خواهیم پرداخت .

تبلیغات اینترنتی چیست؟

 

بازاریابی انلاین که به ان تبلیغات اینترنتی هم گفته می شود-به استفاده از فضای مجازی برای تبلیغ،معرفی و فروش محصولات یا خدمات یک شرکت اطلاق می شود.کسب وکار ها برای تبلیغات می توانند از روش های زیادی مانند تبلیغات ایمیلی،موتور های جست و جو (تبلیغات گوگل)،شبکه های اجتماعی و… استفاده کنند.

تبلیغات اینترنتی با بازاریابی سنتی چه فرقی دارد؟

با وچود این که هر دو بازاریابی سنتی و انلاین به رشد کسب و کار شما کمک می کنند،ولی با هم تفاوت های بسیاری دارند….

در مقایسه با بازاریابی سنتی،بازاریابی انلاین از عرصه های مبتنی بر وب به صورت کاملا انلاین استفاده می کند.ولی در بازاریابی انلاین از کانال هایی مانند تبلیغات چاپی وتبلیغات رادیو تلویزیون  استفاده می شود.

هزینه نیز یکی از تفاوت های این دو روش بازاریابی است.

در تبلیغات اینترنتی ،هر نوع کسب وکار _بزرگ یا کوچک_ با گزینه های مختلفی برای تبلیغ  مواجه است.مانند تبلیغات شبکه های اجتماعی(اینستاگرام) یا بهینه سازی برای موتور های جستجو(SEO).

درمقابل، بازاریابی سنتی به دلیل هزینه ی بالا فقط مورد توجه کسب و کار های بزرگ است.

با وجود این تفاوت ها کسب و کار ها می توانند هم از بازاریابی سنتی و هم از تبلیغات انلاین استفاده کنند.کمپین های تبلیغاتی که با ترکیبی از این دو نوع بازاریابی استفاده می شوندباعث افزایش رشد فروش و….. بازار می شود.

تبلیغات اینترنتی در مشهد چگونه به کسب وکار من کمک می کند؟

تبلیغات اینترنتی در مشهد در روش های گوناگونی می تواند به کسب وکار شما کمک کند. مثلا با فراهم اوردن

  1.   راه های قابل محاسبه برای  مشخص کردن تاثیر استراتژی ها و روش های مختلف
  2. راه های کاربردی برای بهبود عملکرد استراتژی ها مانند کمپین های تبلیغاتی
  3. روش هایی برای به دست اوردن مشتزیان بیشتر با حداقل هزینه
  4. پیدا کردن راههایی برای کاهش هزینه های شروع کمپین ها

آژانس دیجیتال مارکتینگ آنیک با بهره مندی از بهترین کادر تبلیغات اینترنتی در مشهد،خدماتی مانند ساخت تیزر های تبلیغاتی،طراحی سایت و تولید محتوا در مشهد،بهینه سازی و سئوی سایت،عکاسی و تولید موشن گرافیک و تبلیغات شبکه های اجتماعی در خدمت شما صاحبان کسب و کار می باشد.

چه نوع استراتژی های تبلیغات اینترنتی به کسب و کار من کمک می کند؟

استراتژی های تبلیغات اینترنتی مانند

سئو یا بهینه سازی برای موتو های جستجو(SEO)

سئو یا بهینه سازی برای موتور های جستجو به روشی گفته می شود که در آن سایت را به گونه ای یهینه سازی می کنند تا در نتایح جستجوی گوگل عملکرد بهتری داشته باشد.بدون سئو، کسب و کار ها به سختی می توانند در صفحه نتایج گوگل در زمینه های مربوط به خدمت یا محصولی که ارائه می دهند قرار بگیرند.

بهینه سازی سایت کسب وکار خود برای موتور های جست و جو یکی از بهترین راه هایی است که ترافیک سایت خود را افزایش دهید.

مطالعات نشان داده است که قرار گرفتن در رتبه های اول یا دوم نتایج جستجو می تواند ترافیک سایت شما را تا 50% بیشتر کند.این عدد به تنها 5% برای رتبه ی پنجم یا ششم تنزل می کند.بنابراین اگر برای عبارت های مورد نظر خود در صفحه ی اول نتایج گوگل قرار ندارید،بهتر است به دست اوردن بازدید کننده از این روش را فراموش کنید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ آنیک برای بهینه سازی سایت شما خدمات زیر را ارائه می دهد.

  • رقبای شما را آنالیز و بررسی می کند.
  • شناسایی عبارات و کلمه هایی که که کسب و کار شما برای فروش بیشتر به ان احتیاج دارد.
  • بهینه سازی عناوین سایت و متا تگ های سایت
  • بهینه سازی نوشته ها و محتوای سایت
  • تایید کردن سایت سما در موتور های جستجو

بدون سئو سایت شما شانس کمی برای پیدا شدن از طریق جستجو دارد.

شاید سایت شما در در چند کلیدواژه در نتیجه جستجوی گوگل قرار بگیردولی تنها با بهینه سازی سایت شما و استفاده از تکنیک های سئومی توان رقبا را شکست داد و در رتبه های اول گوگل قرار گرفت.

یکی از بهترین نتیجه های استفاده از تکنینک های سئو ای است که سایت شما ترافیک ارگانیک به دست می اورد_ترافیکی که شما به جز هزینه ی اولیه دیگر برای ان پولی پرداخت نمی کنید_است.اگر شما مقاله ای عالی و کاربردی نوشته اید که در رتبه های اول گوگل برای چند کلیدواژه قرار گرفته است،می توانید مطمئن باشید که هر روز  بازدید کننده از گوگل خواهید داشت.

بهینه سازی سایت یا سئو کردن سایت باعث می شود که با هزینه ای اندک سود فراوانی به دست اوردید.

تبلیغات کلیکی   Pay-per-click (PPC) advertising

تبلیغات کلیکی یا Pay-per-click (PPC) advertising نوع دیگری از تبلیغات اینترنتی است. در این نوع از تبلیغات،تبلیغ سایت شما همراه با نتایج جستجوی گوگل نشان داده می شود.همان طور که از نام ان پیداست،لازم است به ازای هر کلیک شما مبلغی را به موتور جستجو بپردازید.

ولی این مبلغ ان طور که فکر می کنید زیاد نیست.

در حقیقت،عکس این مطلب درست است.تبلیغات کلیکی می تواند یک سرمایه گذاری عالی برای تمامی کسب و کار ها باشد. به این دلیل که شما کنترل دقیقی بر روی هزینه ای که برای تبلیغات می کنید دارید.اگر رقابت در کلیدواژه ها کم باشد،شما می توانید با هزینه ای بسیار کم،ترافیک زیادی به سمت سایت خود روانه نمایید.

دقیقا مانند سئو این که سایت شما در چه رتبه ای از گوگل فرار می گیرد،اهمیت زیادی دارد.

اگر تبلیغ شما در رتبه ی اول و بالای دیگر نتایج گوگل قرار بگیرد،سایت شما حداقل توسط 59% از کسانی که ان کلیدواژه را جستجو کرده اند باز می شود.پس نکته ی بسیار مهم این است که تبلیغات کلیکی سایت شما حتما باید در رتبه های اول گوگل قرار داشته باشد و هم چنین برای بازدید کنندگان جذابیت داشته باشد.

مدیریت کمپین های تبلیغات کلیکی می تواند فرایندی پیچیده و زمان بر باشد ولی در بیشتر اوقات ارزش ان را دارد.

تبلیغات کلیکی می تواند ترافیک زیادی را به سمت سایت شما هدایت کندو اگر ان ها را هدف برخی از کلیدواژه ها قرار دهیدمعمولا نرخ تبدیل _توضیح_ بالایی دارند.

به عنوان نمونه اگر شما برای کلیدواژه ای مانند “خرید گوشی موبایل”تبلیغ بخرید،احتمال اینکه بازدید کننده روی تبلیغ شما کلیک کند و از سایت شما خرید کند زیاد است.

نوع دیگری از تبلیغات کلیکی که به شدت در حال محبوب شدن است تبلیغات اینستاگرامی و پروموت کردن پست های اینستاگرام است.

تبلیغات اینستاگرامی را می توان به شدن شخصی سازی کرد که این امر به شما کمک می کند تا همراه با تبلیغ پیج خود در اینستاگرام ترافیک سایت خود را نیز افزایش دهید.بسیاری از کسب و کارها سود بسیاری با استفاده از تبلیغات اینستاگرامی و پروموت کردن پیج خود در انستاگرام به دست اورده اند.

بازاریابی و تبلیغات از طریق شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ،تلگرام،تیک تاک و … می توانند یکی از یهترین روش ها برای شناساندن کسب و کار شما به مشتریان احتمالی باشند.

کسب و کار ها می توانند اکانت ،کانال و یا پیج های رسمی در شبکه های اجتماعی ایجاد کنند که باعث ارتباط بیشتر مشتریان با برند شما می شود.اگرچه مدیریت حضور برند شما در شبکه های اجتماعی می تواند زمان زیادی از شما تلف کند_مخصوصا اگر برند بزرگی داشته باشید_ولی ارزش زمان صرف شده را دارد.

نکته بسیار مهم این است که صاحبان کسب وکار باید بدانند که هدف از حضور در شبکه های اجتماعی،ارتباط با مشتریان است نه فقط تبلیغ کالا.

پلتفرم شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام به مشتریان شما این امکان را می دهد تا از طریق راه های جدیدی با شما ارتباط داشته باشند،از محصولات شما مطلع شوند،از شما سوال بپرسند و یا راهنمایی بگیرند.تمامی این بازخورد ها باعث رشد برند شما  و در نتیجه فروش بیشتر خواهد شد.

شما می توانید محتوای جالب پست کنید،چالش برگزار کنیدو تخفیف های ویژه به برندگان اعطا کنید ،حتی از انها سوال بپرسید و یا درباره کالا و یا خدمان جدید نظرسنجی برگزار کنید و از انها فیدبک بخواهید.

نکته ی حیاتی این است که بازدید کنندگان پیج شما این احساس را داشته باشند که شما برای انها ارزش قائل هستید.

هم چنین اگر سعی در رشد سریع پیج خود میتوانید یک کمپین تبلیغاتی را شروع کنید وبا پروموت کردن پست های خود در اینستاگرام را صد ساله را در چند شب بپیمایید.

اژانس دیجیتال مارکتینگ آنیک با استفاده از تبلیغات اینترنتی در مشهد و همچنین ساخت برند شما در اینستاگرام میتواند برند شما را در مدتی کوتاه به برندی معروف در سطح مشهد-حراسان رضوی- یا کشور تبدیل نماید.

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا به نوعی از تبلیغات اینترنتی گفته می شود که در ان مشتریان احتمالی را با محتوای مختلف مانند موشن گرافیک،تیزر های تبلیغاتی و عکاسی ترغیب به خرید کرد.

یک استراتژی محتوای صحیح به کسب وکار شما کمک شایانی خواهد کرد.مطالعات نشان داده است که مشتریان محتوای اختصاصی را بیشتر می پسندند و نسبت به کسب وکار هایی که از محتوای دیگران استفاده می کنند مطمئن تر به شمار می اورند.

یکی از قدیمی ترین روش های تبلیغات محتوایی بلاگ نویسی است.

بلاگ نویسی نه تنها برای مطالعه ی بازدید کنندگان سایت شما بلکه برای ایجاد گفت وگو وتشویق کردن برای مراجعه مداوم است.

به صورت خلاصه، تبلیغات اینترنتی در مشهد و یا ایجاد کمپین های تبلیغاتی میتواند کمک شایانی در معرفی برند و کسب و کار شما در سطح گسترده شبکه های اجتماعی و به طور کلی اینترنت داشته باشد.

ترجمه شده از   webfx

دیدگاهتان را بنویسید