تبلیغات اینستاگرام در مشهد

تبلیغات اینستاگرام در مشهد

تبلیغات اینستاگرام در مشهد یکی از بهترین و موثر ترین روش های تبلیغات در فضای مجازی به شمار می اید.در آژانس دیجیتال مارکتینگ آنیک ما تبلیغات اینستاگرام در مشهد و کمپین های اینستاگرامی را مهم ترین عامل در شناخته شدن کسب و کار شما به مشتریان می دانیم.

تاثیر شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام بر کسب و کار ها _چه مثبت و چه منفی_ غیر قابل انکار است.

تحقیقی که در سایت Ambassador منتشر شده نشان می دهد که 71% از مشتریانی که در شبکه های اجتماعی بازخورد مثبتی از یک برند دریافت کرده اند این برند را به بقیه هم معرفی می کنند.

تبلیغ در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام به شما کمک می کنند تا با مشتریان خود در ارتباط باشید،برند خود را مطرح کنید و فروش خود را بیشتر نمایید.با وجود استفاده بیشتر از 3 میلیارد نفر در سرتاسر دنیا از شبکه های احتماعی،این شیوه تبلیغ دائمی است.

تبلیغات اینستاگرام و شبکه های اجتماعی در مشهد

چرا شبکه های اجتماعی برای کسب و کار ما مهم هستند؟

اگر شما مدیر و یا صاحب یک کسب و کار کوچک هستید،بسیار مهم است که بدانید که چرا باید در اینستاگرام حضور داشته باشیدو چگونه این امر کسب وکار شما را تغییر می دهد.

قبل از برنامه ریزی استراتژی شبکه های اجتماعی باید این چند سوال مهم را از خود بپرسید

  • مشتریان شما در چه کانال هایی حضور دارند؟
  • چه راههایی برای هدف گرفتن مشتریان در این کانال ها وجود دارد؟
  • هدف در استراتژی شبکه های مجازی من چیست؟

به طور خلاصه ،شبکه های اجتماعی در سه ناحیه به کسب و کار ها کمک می کند

ساختن برند- اینستاگرام یکی از سود اور ترین پلتفرم های بازاریابی دیجیتالی است که به شناسایی برند شما در میان مشتریان احتمالی کمک می کند و به شما اجازه می دهد تا به افراد بیشتری برند خود را معرفی کنید.

درگیر شدن مشتریان – تحقیقات نشان می دهد 60% از جوانان انتظار تجربه ای پیوسته از خرید انلاین و یا خرید تلفنی دارند.استراتژی شبکه های اجتماعی باعث درگیری بیشتر مشتریان در تمام کانال ها می شود.

رشد کسب و کار – ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی میان کسب و کار ها و مشتریان امری رو به رشد است که باعث افزایش فروش و بالا بردن وفاداری به برند می شود.

اثرات مثبت شبکه های اجتماعی برای کسب و کار

تبلیغات در شبکه های اجتماعیSocial media تاثیرات مثبتی بر کسب وکار ها گذاشته و این فرصت را برای مشتریان شما فراهم می کند تا برند شما را پیدا کنند.به شما کمک می کند تا مشتریان هدف را پیدا کنید،همراه ان ها بمانید و به نیاز های ان ها به سرعت پاسخ دهید.بهترین راه برای ارزیابی رقبای شما چک کردن پیج های اینستاگرامی و نحوه ی تبلیغات اینستاگرام در مشهد انهاست.

1 – شبکه های اجتماعی ابعاد جدیدی به بخش خدمات مشتری شما می دهد.

امروزه مشتریان شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام را تنها راه برای تعامل با برند در اولین برخورد می دانند.تحقیقات نشان می دهد که 42% از مشتریان انتظار پاسخ در شبکه های اجتماعی از کسب وکار ها در 60 دقیقه اول دارند.

تبلیغات شبکه های اجتماعی در مشهد

فراهم کردن کانال های ارتباط مشتریان و خدمات مشتری یکی از مهم ترین جنبه های کسب وکار است،ولی مهم تر از ان استفاده از ابزار های درست و مشاوره با بهترین متخصصان در این زمینه است.

آژانس دیجیتال مارکتینگ آنیک با بهره مندی از بهترین متخصصان برای تبلیغات اینستاگرام در مشهد می تواند به رشد کسب و کار شما کمک شایانی بنماید.

2- شبکه های اجتماعی باعث می شود به افراد بیشتری کسب و کار خود را بشناسانید.

تقریبا 90% از صاحبان کسب و کار می گویند که تبلیغات در  اینستاگرام باعث شناساندن بیشتر محصولات انها شده است و این بهترین روش برای ساختن یک برند و ارتباط داشتن با مشتری است.

پلتفرم شبکه های اجتماعی در حل تبدیل به مهم ترین منبع برای مردم درباره ی یادگیری راجع به کسب و کارها ،اخرین اطلاعات درباره محصولات جدید ،خدمات جدید،تبلیغات و یا تخفیف ها می باشد.

نمونه عکس های تبلیغاتی صنعتی تولید شده در آژانس دیجیتال مارکتینگ آنیک

 

نمونه عکس های صنعتی تبلیغاتی در مشهدنمونه عکس های تبلیغاتی در مشهد

چند ترفند برای شناساندن بیشتر برند خود به مشتریان

  • مشتریان خود را شناسایی کنید –قبل از رفتن به سمت شبکه های اجتماعی اطمینان حاصل کنید که مشتریان شما در انجا حضور داشته باشند.پیروی کورکورانه از بقیه کسب وکارها عاقلانه نیست.
  • از تصاویر و تبلیغات چشم نواز حداکثر بهره را ببرید – بعد از شناسایی مشتریان بالقوه سعی کنید که از تبلیغات تصویری جذاب استفاده کنید که توجه مشتریان را جلب کند.
  • با مشتریان خود گفت وگو داشته باشید – سعی کنید در شبکه های اجتماعی با منشن کردن و تگ کردن بقیه گفت و گو راه بیاندازید و تنها شنونده نباشید .

3-شبکه های اجتماعی تبلیغات دهان به دهان-Mouth to mouth advertising -ایجاد می کند.

شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام بر پایه تبلیغات دهان به دهان ایجاد شده اند.با به وجود امدن شبکه های اجتماعی الگو و نفش تبلیعات دهانی به تکامل رسیده است که به وسیله آن گروه های انلاین به وجود امده است.

تحقیقات نشان داده است که 72% ار مردم بررسی های انلاین را همانند توصیه های دوستان یا خانواده جدی می بینند.

تبلیغات شبکه های مجازی در آژانس دیجیتال مارکتینگ آنیک

4-تبلیغات هدفمند در اینستاگرام به شما این اجازه را می دهد تا فیدبک های دست اول جمع اوری کنید.

پلتفرم شبکه های اجتماعی اجازه جمع اوری فیدبک های دست اول از مشتریان برای بهبود تصویر برند،شهرت و رابطه با مشتریان را می دهد.مشتریان باید این حس را داشته باشندکه صدای انها شنیده می شود و شما برای انها ارزش قائل هستید.

پس به تمام پست ها کامنت ها و پیشنهاد ها در پیج خود پاسخ داده و از انها برای پیشرفت برند خود استفاده کنید.

تبلیغات دیجیتال در آژانس دیجیتال مارکتینگ آنیک

5- تبلیغات در  اینستاگرام مشهد  وفاداری به برند شما را ارتقا می دهند.

یک برند به جز وفاداری و اعتماد مشتری هیچ چیز دیگری نیست

ساختن و حفظ وفاداری به برند یکی از مهم ترین وظایف صاحبان کسب و کار است.اهمیت وفاداری به برند را می توان در سه مورد خلاصه کرد.

  • استمرار در رقابت – در این بازار رقابتی،وفاداری به برند سخت به دست می اید.مشتریان انتخاب های فراوانی دارند که به سرعت می توانند ان ها را فراموش کنند
  • بازخورد معنی دار – دنبال کننده های وفادار شبکه های اجتماعی بیشتر به پست های شما توجه می کنند و گفت و گو های با معنی ایجاد می کنند.این گفت و گو ها برای تصویر برند شما بسیار مهم است.
  • تبلیغ برند – دنبال کننده های وفادار شبکه های اجتماعی به صورت ناخوداگاه برند شما را تبلیغ می کنند و بدون اینکه نیازی به ترغیب انها باشد نسب به برند شما مثبت صحبت می کنند.

توسعه دادن وفاداری به برند باعث دنبال شدن طولانی مدت برند شما می شود. تحقیقات نشان داده است که 66% از جوانان وفاداری یشتری به برند هایی که در شبکه های اجتماعی دنبال می کنند دارند.

برای مشاوره رایگان با برترین متخصصان تبلیغات دیجیتال در تمامی عرصه های آژانس دیجیتال مارکتینگ در مشهد مانند طراحی سایت در مشهد،تولید محتوا،ساخت تیزر های تبلیغاتی و موشن گرافیک به ویژه تبلیغات اینستاگرام در مشهد  میتوانید به پیج اینستاگرام ما و یا با شماره تلفن های 09367662207 و 09058276135تماس حاصل فرمایید.

منبع