طراحی سایت ارزان در مشهد/ 23 مرداد1400

طراحی سایت در آژانس دیجیتال مارکتینگ آنیک

طراحی سایت ارزان در مشهد

طراحی سایت ارزان در مشهد یکی از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ آنیک می باشد که با کادر مجرب و متخصص شامل بهترین طراحان سایت در مشهد و با نازل ترین قیمت در خدمت شما صاحبان کسب و کار در شهر مشهد می باشد.

در بسیاری از موارد، سایت یکی از اولین بازخورد هایی است که شما با مشتریان احتمالی دارید.

اگر شما با فردی حضوری ملاقات می کنید تنها دلیلی که ان ها کارت ویزیت شما را قبول می کنند برای ادرس وب سایت شماست تا بتوانند اطلاعات بیشتری درباره شرکت شما پیدا کنند و از محصولات و خدمات شرکت شما باخبر شوند.

اگر مشتریان شما را از طریق گوگل پیدا کنند انها بر اساس چیزی که به نمایش داده می شود تصور سریعی از کسب و کار شما پیدا می کنند.تنها در چند ثانیه. مشتری احتمالی در کسری از ثانیه تصمیم خود را می گیرد تا با کسب و کار شما کاری نداشته باشد یا با کسب و کار شما برخورد داشته باشد

چه قدر اطمینان دارید که وبسایت شما میتواند این کار را انجام دهد؟

بهترین شرکت طراحی سایت ارزان در مشهد
بهترین شرکت طراحی سایت ارزان در مشهد

یک وب سایت خوب می تواند مشتریان احتمالی شما را با چندین روش هدف قرار دهد. باید قابلیت هایی داشته باشد مانند

 • توجه ها را جذب کند
 • معتبر باشد
 • در مشتری اعتماد ایجاد کند
 • کاربران را درگیر کند
 • مشتریان را پشتیبانی کند

این خواسته زیادی برای هر ابزار بازاریابی است و در بیشتر مواقع کسب وکار ها توانایی درست انجام دادن این کارها راندارند.

صاحبان کسب وکار معمولا تصمیم به توسعه وبسایت می گیرند تا فقط وب سایت داشته باشند و در استراتژی بازاریابی ان ها از سایت هم اثری وجود داشته باشد.ان ها سایتی میخواهند که نظر ها را جلب کنند بدون این که بدانند که چگونه کاربران جذب یک سایت خاص می شوند.

شما در آژانس دیجیتال مارکتینگ آنیک با طراحی سایت ارزان در مشهد می توانید از بهترین خدمات دیزاین سایت (Web site Design)و تولید محتوا(Creating Content)  با کمترین هزینه استفاده کنید.

مردم چه چیزی از طراحی سایت ارزان در مشهد  می خواهند؟

بهترین آژانس طراحی سایت در مشهد

پس کاربران وقتی برای اولین بار یک سایت را می بینند چه چیز نظر ان ها را جلب می کند؟طراحی المنت ها و بخش های مختلف سایت زمانی اهمیت و ارزش دارد که در مشتری باعث ایجاد اعتماد شود به خصوص در چند ثانیه اول که معمولا کاربران نظر خود را نسبت به هر سایتی تشکیل می دهند.

وقتی برای اولین بار سایت شما برای کاربر بارگزاری می شود کاربر انتظار دارد تا :

 • سایت ساده و سرراست باشد
 • تبلیغات آزاردهنده و پاپ آپ(Pop Up) نداشته باشد
 • محتوای معتبر و کاربردی داشته باشد
 • سایت سرعت مناسبی داشته باشد
 • طراحی صفحه های سایت ظاهر و حس مدرن داشته باشد
 • زمان پاسخگویی سریعی داشته باشد(ریسپانسیو باشد)
 • ارزان باشد
 • برای تلفن های همراه بهینه سازی شده باشد

بله،طراحی و ظاهر سایت مهم است ولی اگر سایت شما در چند سال گذشته اپدیت و به روز رسانی نشده باشد،احتمال این که سایت شما بازدید کنندگان خود را از دست بدهد و هم چنین اثری از ان در نتایج گوگل نباشد، زیاد است.اگر سایت کسب و کار شما یک سایت معمولی است و هیچ عنصر متفاوتی ندارد کاربران نیز با ان مانند وب سایت های دیگر برخورد می کنند و دنبال وب سایت دیگری می گردند.

بسیاری از صاحبان کسب وکار در مشهد طراحی سایتی ارزان در مشهد را به آژانس دیجیتال مارکتینگ آنیک سپرده اند شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

محتوای سایت هم به اندازه طراحی سایت مهم است

طراحی سایت در مشهد تولید محتوا در مشهد

تنها محتوای سایت شما است که به اندازه طراحی سایت شما اهمیت دارد.

به هر سایتی که مراجعه کنید،چه عاملی شما را در ان سایت نگه می دارد؟شما شاید نظرتان راحع به یک سایت را در چند ثانیه شکل دهید ولی محتوا  باعث می شود که در ان سایت بمانید.

کاربران دیگر محتوای بروشور های تبلیغاتی قدیمی را که همه جا در دسترس هست را نمی خواهند.آن ها محتوای تازه از این که کسب و کار شما چگونه می تواند بر انها تاثیر بگذارد را از شما می خواهند.کاربران محتوای مرتبط به انچه که دنبالش هستند را می خواهند.آنها پاسخ این سئوال را از شما می خواهند که چرا از همان اول دنبال کسب و کار شما می گردند.

اگر کاربران از طراحی سایت شما راضی باشند،محتوای سایت شما برای انها جذاب باشد بعد تصمیم میگیرند که از شرکت شما خرید کنند.

شما می توانید نمونه طراحی سایت ارزان در مشهد را در صفحه اصلی ما مشاهده نمایید.

رابطه میان طراحی سایت و سئو(SEO)

حالا  می دانید طراحی و ظاهر سایت چقدر اهمیت دارد و محتوای سایت نیز به همان اندازه اهمیت دارد.

حالا سئو (SEO) چیست؟

سئو مخفف search engine optimization به معنای بهینه سازی برای موتور های جستجو است.سئو سابقه ی طولانی داردولی در چند سال گذشته به شدت تغییر کرده است.کارهایی که در چند سال گذشته در سئو مورد تایید بود الان میتواند باعث حذف شما از نتیجه های جستجوی گوگل شود.سئوی سایت شما تاثیر بسیار زیادی در ترافیک ورودی سایت از موتور های جستجو دارد.

این موضوع به ان معناست که طراحان وبسایت نباید سایت را فقط برای کاربران طراحی کنند،بلکه طراحی انها باید به گونه ای باشد که مورد تایید موتو های جستجو هم قرار بگیرد.

باید در نظر داشت که موتور های جستجو همواره پارامتر های مورد نیاز خود برای سئو را تغییر می دهند.انها الگوریتم های خودبرای اینکه کاربران نتیجه های بهتری از سرچ های خود دریافت کنند همواره اپدیت می کنند و با این کار همواره قوانینی که براساس ان سایت ها را رتبه بندی می کنند تغییر می دهند.

سایت های با طراحی قدیمی احتمالا از تکنیک های سئوی قدیمی استفاده می کنند که این به این معناست که سایت شما در طی مدت کوتاهی از صفحه اول گوگل به صفحه های بعدی منتقل شود.به عنوان یک طراح سایت،ما این موارد را در نظر می گیریم و از بهترین تکنیک ها برای هر سایت استفاده می کنیم.

پس نکته مهم طراحی سایتی مرتب و مدرن با تکنیک های جدید است که باعث رضایت شما،کاربران و موتور های جستجو شود.

ایا شما اکنون سایتی را می توانید تصور کنید که برای دستگاه های موبایل بهینه سازی نشده باشد؟نه.

موتور های جستجو هم اهمیت زیادی به نسخه موبایل سایت ها می دهند. به همین خاطر طراحی سایتی ریسپانسیو که در تمامی دستگاه ها -کامپیوتر،موبایل،تبلت و…- قابل استفاده باشد،اهمیت زیادی دارد.

همانند طراخی سایت ارزان در مشهد آژانس دیجیتال مارکتینگ آنیک خدمات سئوی سایت در مشهد را نیز با نازل ترین قیمت انجام می دهد .شما می توانید از طریق اینستاگرام ما و یا مشاوره تلفنی با متخصصان ما از قیمت ها و تکنیک هایی که ما برای سئوی سایت شما در مشهد استفاده می کنیم مطلع شوید.

با گسترش ابزار های تبلیغات اینترنتی ، روش های تبلیغ در فضای مجازی نیز به شدت افزایش داشته است. ما در آژانس های دیجیتال مارکتینگ در مشهد به موضوع انواع تبلیغات اینترنتی پرداخته ایم. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

در نهایت،دلیل اصلی داشتن سایت برای هر کسب و کاری به دست اوردن مشتریان جدید است .اگر کاربران از سایت شما خرید نمی کنند و تبدیل به مشتریان وفادار نمی شوند یعنی سایت شما کار خود را به درستی انجام نداده است.

شما می توانید با تماس با شماره های 09377662207 و 09361880171 از خدمان مشاوره رایگان آژانس دیجیتال مارکتینگ آنیک استفاده و  اطلاعات کاملی ازنحوه ی کار ما در  طراحی سایت ارزان در مشهد و خدمات سئوی سایت در مشهد  به دست اورید.

چه عواملی باعث می شود که بازدید کنندگان سایت ترغیب به خرید از شما شوند؟

 • سادگی و سرراست بودن- سایت هایی که استفاده ار انها برای بازدید کنندگان دشوار است معمولا به راحتی ترک می شوند.
 • انتخاب کلمات–  سعی کنید کلماتی که در سایت استفاده می کنید واضح باشند.کلماتی مانند “اینجا را کلیک کنید” “دانلود از اینجا” “همین الان خرید کنید”باعث ترغیب بازدید کنندگان می شود.
 • رنگ –   رنگ بندی سایت اهمیت زیادی دارد.تحقیقات نشان داده است که رنگ قرمز در نوشته ها باعث تمرکز کاربران می شود.دکمه های با رنگ ابی باعث ترغیب مردم برای کلیک کردن روی انها می شود.

آژانس دیجیتال مارکتینگ آنیک با بهره مندی از بهترین متخصصان در عرصه های تولید محتوا و طراحی سایت ارزان در مشهد،عکاسی و تولید موشن گرافیک،ساخت تیزر های تبلیغاتی و تبلیغات اینستاگرام با بهترین کیفیت در خدمت شما صاحبان کسب و کار به خصوص در شهر مشهد مقدس می باشد.

ترجمه شده از Digitalmark

 

دیدگاهتان را بنویسید